Game of Thrones 2. Sezon Dizi İzle İndir – Türkçe Dublaj – 1080p

Üç savaş kazanmasından sonra, Robb Stark, Lannisterlara Kuzey’in bağımsızlığına karşı barış anlaşması teklifi yapar. Theon Greyjoy’u babası Balon Greyjoy’un yanına destek alması için, annesi Catelyn Stark’ı ise Renly Baratheon’ın yanına gönderir. Cersei Lannister Robb’un şartlarını kabul etmez. Bu arada Tyrion Lannister ise Altın Pelerinlilerin baş kumandanı Janos Slynt’i Duvar’a gitmesi için sürgün eder ve bu sayede Bronn’u baş kumandan yapar.

Catelyn, Kral Renly’nin yanına geldiğinde Brienne Tarth’ın bir mücadeleyi kazanıp Renly’nin muhafızlarından biri olmasını izler. Catelyn ve Brienne, Demir Taht’ta hak iddia eden Stannis Baratheon’ın yardımcısı Kızıl Rahibe Melisandre’nin kara büyüyle yolladığı silüeti ve ardından gelen Renly’nin ölümüne şahit olur. Catelyn ve Brienne, Renly’nin kampından kaçıp Robb’un ordusuna saklanır ve Renly’nin ölümünü duyan destekçilerinin hepsi yer değiştirip Stannis’in arkasında dururlar. Theon, Starklara ihanet eder ve babası tarafından Winterfell’ı kuşatmaya gönderilir. Robb, Theon’ın ihanetini öğrendiği gibi Winterfell’ı tekrar elde etmek için kendi adamlarını gönderir fakat Bran ve Rickon Stark’ı bulamaz.

Robb, annesinin Jaime Lannister’ı saldığını öğrenir. Catelyn, Brienne’i kızları Sansa ve Arya’yı bulmak için Kralın Şehri’ne gönderdiğini söyler. Ayrıca Volantisli, Talisa Maegyr adında bir kızla ilişkisi başlar. Yara Greyjoy, Theon’u Demir Adalar’a geri döndürmek için Winterfell’a gelir.

Tywin Lannister Harrenhal’dan ayrılırken Arya, Gendry ve Hot Pie kaçma planları yapıp Jaqen H’ghar’dan yardım ister. Cersei, Tyrion’a fahişesini Kralın Şehri’ne getirdiği için tehdit eder ve bu kişinin Ros olduğuna inanır. Stannis Kralın Şehri’ne gemileriyle saldırır ve Tyrion çılgın ateş ile Stannis’in tüm gemi filosunu havaya uçurur. Kral Joffrey Baratheon ve Sandor Clegane savaş alanındayken Stannis’in ordusu kaleye girer. Tyrion , arkasındaki adam sayesinde yaralanır ve yüzü yarılır. Tywin Lannister ve kuvvetleri kaleye son anda gelerek Stannis’in güçlerini geri püskürtür ve kaleyi tekrar savunma altına alırlar.

Khal Drogo’nun ölümünden sonra Daenerys ve khalasarı, Qarth’a ulaşırlar. Xaro Xhoan Daxos adında bir tüccar hepsini şehre alır. Pyat Pree adında bir büyücü Daenerys’i öldürme girişiminde bulunur fakat başarılı olamaz. Sonunda ejderhaları kaçırır ve şehri yönetmek ister. Ölmeyenlerin Evi’nde ejderhaları saklar ve Daenerys’i buraya çeker, ardından ejderhalar Pyat Pree’yi yakar. Daenerys geri döndüğünde Xaro’nun ihanetini öğrenir ve kölesiyle beraber ikisini de eski hazine odasına kilitler. Xaro’nun gemilerini alıp Qarth’tan ayrılır.

Jon Snow, Duvar’ın ötesinde Yabanıllardan Ygritte adında birini yakalar fakat Ygritte’in onu tuzağa düşürmesi sonucu Yabanılların esiri olur. Jon’un takım arkadaşı Qhorin Halfhand, Jon’dan kendisini öldürmesini ve böylece Yabanılların güvenini kazanmasını ister. Jon, istediğini yapınca Yabanıllar onu Duvarın Ötesindeki Kral olan Mance Rayder’a götürür. Duvar’daki diğer gözcüler ise İlk Adamın Yumruğu denilen yere giderler ve burada Ak Gezenler ile karşılaşırlar.

 

 

————————————————————-

Boyut: 9 GB
Rip Türü: 1080P HD
Dil: Türkçe Dublaj
IMDB Puanı: 8.9

————————————————————-

İster indir ister izle(CloudMailru)

Game of Thrones 2.Sezon Tüm Bölümler İzle İndir HD

(Mega)

Game of Thrones 1.Sezon Tüm Bölümler İzle İndir HD