Anasayfa Full Programlar Genel Programlar AnyMP4 Screen Recorder İndir Full v1.2.6 – Ekran Kayıt Programı

AnyMP4 Screen Recorder İndir Full v1.2.6 – Ekran Kayıt Programı

AnyMP4 Screen Recorder İndir

AnyMP4 Screen Recorder İndir Full v1.2.6 – Ekran Kayıt Programı

AnyMP4 Screen Recorder İndir,  ekran hareket ve eylemlerini kayıt edebileceğiniz harika bir programdır. Kolay arayüzü ile de kullanımı oldukça basittir. Video kaydı için güçlü bir programdır ve bilgisayar ekranın oynayan tüm video ve sesi kaydedebilir. Skype çağrılarını veya Blu-ray filmi kayıt edebileceğiniz AnyMP4 Screen Recoder, sizlere dosyaları WMV ve MP4 formatında kaydetme imkanı da sunar. Kaydettiğiniz videonun en boy oranını ve görüntü boyutunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca masaüstünüzün tam görüntüsünü de kayıt altına alabilirsiniz.

 

Müzik ve ses dosyalarınızı kolayca kaydedin

AnyMP4 Screen Recorder ile PC’deki müzik veya ses dosyalarını kaydetmenin kullanışlı bir yolunu sunar. Youtube, Dailymotion ve SoundCloud gibi platformlardaki müzikleri kaydetmenin yanı sıra Skype üzerinden yapacağınız sesli çağrılarınızı da kaydedebilirsiniz. Ayrıca bunu yapmadan önce sistem sesleri ve mikrofon sesini aynı anda kayıt altına alıp almayacağını da kontrol edebilirsiniz. Ses kaydedici, MP3, M4A, WMA veya AAC uzantılı dosyalarda kayıt yapabilir.

Oyunları video olarak oynat

Müzik ve videoların yanısıra oyunlarınızı da basitçe kayıt alabilir ve sonrasında bunları izleyebilirsiniz. LOL, WoW, Dota 2, Overwatch ya da CS:GO, ne isterseniz oynayın hepsini çok iyi kalitede video olarak kaydedebilirsiniz. Oyun kaydının çözünürlüğü ve uzunluğu konusunda herhangi bir kısıtlaması yoktur. Kayıt ettikten sonra videolarınızı YouTube veya Twitch gibi platformlara yükleyebilirsiniz.

 

Kayıtlı video ve ses dosyalarını önizleme

Kayıt etmeyi bitirdikten sonra Kaydedilen videoyu önceden oynayabilir veya ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Kayıttan memnunsanız videoyu WMV veya MP4 formatında kaydedebilirsiniz. Kaydettikten sonra videoyu arkadaşlarınızla paylaşabilir veya sosyal platformlara yükleyip dünyaya açabiirsiniz.

Kayıt için esnek ayarlar

Screen Recorder, video ve ses kayıtlarının uzunluğunu ayarlama seçeneği sunar. Seçtiğiniz süreye ulaştığında kaydı otomatik olarak sonlandırır. Ekran kaydedici çalışırken imleci vurgulamanıza ve fareyi renkli olarak tıklatmanıza da olanak tanır. Ayrıca bu rengi kendiniz tanımlayabilirsiniz. Program içerisinde başlat, durdur, devam ettir veya ekran görüntüsü al gibi özellikler vardır ve bunların hepsi kısayol tuşlarına sahiptir. Kısayol tuşlarını isterseniz ayarlardan kolayca kendinize göre tanımlayabilirsiniz.

AnyMP4 Screen Recorder İndir Full Crack

Ekran kaydetme programı Screen Recorder

kurulumpng

————————————————————-

Boyut:85 gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Tümü

————————————————————-

TurbobitMailru

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar