Anasayfa Android Android Oyun Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir Full Mod Apk – Mega Hileli v1.2.1

Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir Full Mod Apk – Mega Hileli v1.2.1

Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir Full Mod Apk – Mega Hileli v1.2.1

Assassin’s Creed Rebellion, sizi Ezio, Aguilar, Shao Jun üçlüsünün efsane macerasına davet ediyor. Kendi kardeşliğinizi kurarak düşmanlara karşı üstün duruma geçin. Gücünü artır ve becelerini taşıyabileceğin en üst noktaya taşımak için çaba göster. Hedefler için stratejini geliştir.

Assassin’s Creed hayranlarının uzun bir zamandır beklediği yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği iOS platformunun hemen sonrasında Android için sunulan kusursuz bir oyundur. Amacınız denetimini sağladığınız suikastçı karakterleri ile bulunduğunuz bölüm içindeki hedefleri etkisiz hale getirerek görevleri tamamlamaktır. Assassin’s Creed Rebellion içinde yaşanan maddi problemlerden ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, bütün karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum böylece oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kalenizi ve askerlerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca Assassin’s Creed Rebellion şuanda erken erişim aşamasında olmasından ve çoğu cihaz için direk sunulmadığı için FULL APK olarak sunuyorum böylece çoğu oyuncudan önce başkaldırış için giriş Assassin’s Creed evrenine dalabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, bitmek bilmeyen savaşlar ve dahası sizi bekliyor.

Video-logo

kurulumpng

Bilgilendirme : oyun içinde elmas harcayabilmek için internet üzerinden kontrol sağlanıyor bu yüzden elmas hilesi olmuyor, onun yerine altın ve bütün karakterlerin kilidini açtım.

  • Assassins Creed Rebellion v1.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ubisoft.accovenant” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)
  • Assassins Creed Rebellion v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
  • Assassins Creed Rebellion 1.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterli olacaktır.
  • Assassins Creed Rebellion 1.0.0 hile apk : oyun içindeki bütün karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamıyla yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : Cihaz versiyonunun minimum Android 4.3+ üzeri olmalıdır.

————————————————————-

Boyut:400 mb
Sıkıştırma: Yok/Apk
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android

————————————————————-

(CloudMailru)

Assassin’s Creed Rebellion Apk İndir

 

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar