Avast Internet Security 2017 Full İndir Türkçe v17.3.2291.0 Lisanslı

Avast Internet Security 2017 Full, sizi kimlik hırsızlığından virüslü e-postalardan virüslü sitelerden ve daha birçok şeyden sizleri profesyonel olarak korur. Avast Internet Security, en güvenli tarayıcılardan biri olan SafeZone ile beraber gelir. İçerisinde reklam engelleyici vardır bu sayede reklamlardan kurtulabilirsiniz. Bunun yanı sıra içerisinde video downloader özelliği vardır. Avast Internet Security içerisinde ayrıca Bank Mod vardır bu modu internet bankacılığı üzerinden işlem yaparken veya alışveriş yaparken kullanabilirsiniz bu sayede hırsızlığa karşı tam önlem almış olursunuz.
İçerisinde Hareket Kalkanı, Kesintisiz Oyun Modu, Pasif Modu, Yeni Kullanıcı Arayüzü ve AVG Teknolojisi gibi bir çok özellik vardır.

Hareket Kalkanı: Avast Internet Security 2017 Bilgisayarınızda çalışan programların davranışlarını sürekli olarak izler ve tehditlere karşı her zaman tetikte olur.

Kesintisiz Oyun Modu: Oyunu otomatik olarak algılar ve kesintileri sıfıra indirmek için önceliği oyuna verir.

Pasif Mod: Bu yeni bi moddur bu mod sayesinde iki tane güvenlik programı çalıştırabilirsiniz.

Yeni Kullanıcı Arayüz: Avast Internet Security 2017 Tamamen yeni tasarlanan kullanıcı arayüzü ile daha kolay ve gelişmiştir. Hatta daha hızlıdır.

————————————————————-

Boyut:283 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

indir

(Cloudmail)

Avast Internet Security 2017 Full İndir Türkçe

(Sendit Cloud)

Avast Internet Security 2017 Full İndir Türkçe