AVG

 AVG Internet Security 2016 Full Türkçe İndir v16.0.7134

AVG Internet Security 2016,Yeni özellikleri ile duyuruldu sizi tam koruma ile korur 32×64 bit desteklidir,online alış verişte sizi ve ailenizi korur ebeveyn koruması ve dahası.

Virüslerden Koruma

Virüslerin, solucanların ve truva atlarının durdurulmasına, kaldırılmasına ve önlenmesine yardımcı olur.

Zararlı Yazılımlardan Koruma

Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korur ve bilgisayarınıza bulaşan uygulamaların durdurulmasına yardımcı olur.

Anti-Rootkit

PC’nizin kontrolünün bilgisayar korsanlarında değil sizde kalmasına yardımcı olur.

E-posta Tarayıcısı

Zararlı yazılım bulaşmış veya dolandırıcılık amaçlı ekleri tespit ederek bilgisayarınıza zarar vermelerini önler. Microsoft Outlook® da dahil olmak üzere e-posta uygulamaları için bir eklenti veya POP3, SMTP ve IMAP hesapları için bir tarayıcı gibi çalışır.

Koruyucu Bulut Teknolojisi

Virüslerden koruma yazılımınızda otomatik güncellemeler yaparak “bulutta” oluşan tehditleri belirler ve önler.

Topluluk Koruma Ağı

Topluluğumuzun herhangi bir üyesinin karşılaştığı her yeni tehdidi anında herkes için korumaya dönüştürür. Deneyimleri toplayarak tüm AVG topluluğu için daha da iyi virüslerden koruma uygulaması sağlar.

AVG LinkScanner®

Virüs bulaşmış veya suç unsurları barındıran sitelerle karşılaşmanızı önlemeye yardımcı olan akıllı koruma teknolojisi. LinkScanner tıkladığınız bağlantıları kontrol eder ve herhangi bir şüpheli durum tespit ettiğinde sizi uyarır.

Sosyal Ağ Koruması

Facebook®, Twitter® gibi sosyal ağlardayken alıp verilen bağlantıları kontrol ederek sizi ve arkadaşlarınızı korumaya yardımcı olur.

Anti-Spam

İstenmeyen ve dolandırıcılık amaçlı posta göndericilerini engeller. Şüpheli içerik ve kod için tüm e-postalarınızı tarayarak ve denetleyerek çevrimiçi istenmeyen posta tuzağına düşme riskinizi azaltır.

AVG Online Shield™

Dosyaları güvenli olduğundan emin olmak için siz indirmeden önce kontrol eder ve MSN, Yahoo! ve ICQ kullanarak dosya alıp verirken sizi korur.

Geliştirilmiş Güvenlik Duvarı

Bilgisayarınızda saklanan gizli verilere erişmeye çalışan korsanları engeller. Bilgisayarınızı ele geçirmeye çalışan veya diğer kişilere zarar vermeye çalışan zararlı yazılımları durdurur. Kablolu ve kablosuz ağlarda çalışır.

Gerçek Zamanlı Salgın Tespiti

AVG ThreatLabs ekibimizce henüz kataloglanmayan zararlı yazılım örneklerini proaktif biçimde tespit etmek için bilgisayarınızda gelişmiş yapay zeka kullanır. AI Tespiti, kullanıcılarımızdan gelen telemetri verileriyle sürekli biçimde eğitilir.

AI Tespiti

En yeni zararlı yazılım varyantlarını ve salgınlarını bile gerçek zamanlı tespit etmek için mevcut bulut tabanlı Salgın Tespiti teknolojimize kitle istihbaratı özelliğini ekledik.

AVG-Internet-Security-2016-License-Key1

kurulumpng

————————————————————-

Boyut: 252 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

indir

(Cloudmail)

AVG Internet Security 2016 x32 Bit

AVG Internet Security 2016 x64 Bit