Anasayfa Full Programlar Genel Programlar Betternet VPN APK İndir Türkçe v4.3.3

Betternet VPN APK İndir Türkçe v4.3.3

Betternet VPN İndir Full

Betternet VPN APK İndir Türkçe v4.3.3 – Yasaklı Sitelere Giriş

Betternet VPN APK İndir, Android telefonlar için tasarlanmış kayıt gerektirmeyen ücretsiz ve sınırsız VPN programıdır. Bu program sayesinde yasaklı sitelere sıkıntısız ve ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceksiniz.

Yasaklı uygulamaları ve siteleri açın

Betternet VPN ile herhangi bir uygulamanın veya web sitesinin engelini kaldırabilirsiniz. Devlet sansürlerini ve kısıtlamalarını atlayarak dilediğiniz her zaman her türlü sosyal ağa erişebilir veya yasaklı web sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Anonim bağlantı ve gizlilik koruması

VPN kullandığınız zaman IP adresiniz ve konumunuz değişecek ve yaptıklarınız internet üzerinden izlenemez duruma gelecektir. İşte Betternet VPN, size tam da bu özellikleri sunar ve size gizlilik koruması vaad eder. Web Proxy sunucularından daha güvenilir ve daha iyidir.

Cihaz Güvenliği

Herkese açık WiFi ağlarına veya hücresel veri ağlarına bağlıyken Android cihazınızın bağlantısı güvence altına alır. Ücretsiz bir proxy gibi çalışır ancak çok daha güvenlidir. Şifreniz ve kişisel verileriniz güvence altına alınır ve hacker saldırılarından korunursunuz.

Süper Hızlı

Betternet VPN oldukça hızlıdır. Konumunuzu otomatik olarak algılar ve sizi en yakın en hızlı sunucuya bağlar. Böylece hız kaybı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Bağlantınız diğer VPN veya proxy sağlayıcılardan çok daha hızlı olur.

Yasaklı sitelere giriş programı ücretsiz

 

kurulumpng

     Sistem Gereksinimleri

Android 4.1 ve Üstü

————————————————————-

Boyut:9 gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android

————————————————————-

TurbobitMailru

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar