Bitdefender Total Security 2018 İndir – 90 Gün Orjinal

Bitdefender Total Security 2018, Hem sistem optimizesi yapıp hemde İnternetten gelen tüm tehlikeleri anında engeller özellik online alışverişlerde
size tam güvenlik sağlar.

Öncelikle bu Bitdefender’in kendi yaptığı yasal bir kampanyadır. Herhangi bir crack barındırmamaktadır. Bu kampanya ile 3 ay(90 gün) geçerli orjinal Bitdefender Total Security 2018 virüs programına sahip olacaksınız. Ayrıca multi device destekli yani birden fazla cihazda kullanımına izin veriliyor. 5 cihaza kadar izin var. Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarda kullanım sağlayabilirsiniz. Programın crackli sürümü çıktığında onu da paylaşacağız.

 


 

BUUUU link üzerinden kampanyaya katılacağımız sayfaya gidiyoruz.

E-mail adress yazan bölüme mail adresimizi yazıyoruz ve altındaki captcha güvenliğini geçerek onun da altındaki GET IT NOW butonuna tıklıyoruz ve mail adresimize mailin gelmesini bekliyoruz.

Gelen maildeki yeşil renkli INSTALL BITDEFENDER butonuna tıklıyoruz. Bizi giriş sayfasına yönlendiriyor. Burda aşağıdaki Yeni oluştur yazısından yeni bir hesap oluşturuyoruz. Hesabımızı oluşturup giriş yaptıktan sonra tekrar install butonuna tıklıyoruz. Buradan Windows’u seçip Download diyoruz. İndirdiğimiz yükleyiciyi çalıştırıp programı kuruyoruz.