Borderlands 1 İndir Full

Borderlands 1 İndir Full

Borderlands 1, Gearbox Software stüdyosu tarafından hazırlanmış RPG-Shooter oyunudur. Çocukluğunuzda izlediğiniz çizgi dizilere benzer grafikler barındıran oyun, en büyük farklılığı böyle yarattı. Borderlands 1 yükleyip, oyunu açtığınızda seçebileceğiniz 4 karakter göreceksiniz. Bu isimler Mordecai (Hunter), Lilith (Siren), Brick (Berserker) ve Roland (Soldier) olarak sıralanıyor. Hepsinin kendine özgü güçlü yanları ve zaafları bulunuyor.

Seçtiğiniz karakterle ilerledikçe, seviye atlayacak ve tecrübe puanları kazanacaksınız. Başarıyla tamamladığınız her görev sonrası yeni silahlar, eşyalar açılıyor. İstediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Bunlara artı olarak öldürdüğünüz düşmanların üzerinden düşen silahları da alabiliyorsunuz.

Oyunun geçtiği bölgenin adı Pandora, tamamen çöl olmuş bir bölge desek yeridir. Borderlands 1 oyunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Kalıp dosyasını Winrar ya da Daemon Tools uygulamalarıyla açabilirsiniz. Oyunu yükleme prosedürü sonlandıktan sonra Crack dosyalarını oyunun kurulduğu yere kopyalayıp değiştiriyorsunuz. Ondan sonra oyuna girin.

Video-logo

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
  • İşlemci: SSE2 desteği ile 2.4 Ghz veya eşdeğer işlemci
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB
  • Boyut: 5,38 GB

————————————————————-

Boyut: 6 gb
Sıkıştırma: Rar
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows

————————————————————-

(Turbobit)

Borderlands 1 İndir Full

(Mega)

Borderlands 1 İndir Full

 

(Torrent)

Borderlands 1 İndir Full

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar