Anasayfa Oyunlar PC Oyunları Aksiyon &FPS & Macera Oyunları DayZ Standalone İndir Full Tek Link + Torrent

DayZ Standalone İndir Full Tek Link + Torrent

DayZ Standalone İndir Full Tek Link + Torrent

DayZ indir, çıkış yaptığı günden bu güne PC platformu oyunculardan çok fazla ilgi gördü. Oynamaya başladığınız, bırakmadığınız ya da bırakmak istemediğiniz türden bir oyun olarak insanların sevgisini kazandı. Bu ilgiye kayıtsız kalmayan yapımcılar DayZ Standalone adında yeni bir mod yaptılar. Dünyanın sonu gelmiş, aç zombiler her tarafı sarmıştır. Bu oyunun size verebileceği bir görev ve gitmeniz gereken yer bildirimi yok. Tek amacınız var, kalabildiğiniz kadar uzun hayatta kalmayı başarmak. Aklınızın yolunu dinlemeli ve bunun için gerektiğinde saklanmalısınız.

Yanınızda sizi hayatta tutacak yiyecekler ve eşyalar ile bu süreyi oldukça uzatmaya çalışıyorsunuz. Ayak bastığınız adanın ismi Chernarus, 225 kilometre yüz ölçümü bulunan bu yar sizin için her şeyin sonu olabilir. Harita sanıyorum ki beklentinizi karşılar zira hayli geniş olduğu göze çarpıyor. Taşralar, askeri birim bölgeleri dışında kentler ve denizler de barındırıyor.

Oyun o kadar gerçekçi ki yağmur altında çok fazla kalırsanız, hava çok soğuksa karakteriniz hasta oluyor. Daha sonra başlıyor öksürmeye. Bulacağınız konserveler ile açlığınızı giderme şansınız olacak. kolalar ya da sular ise susuz kalmanızı engeller. Düşünün ki yüksek bir yerde düşerseniz kemiğiniz dahi kırılabiliyor. Zombiler sizi ısırdığında direkt öldünüz demek değil, bandaj kullanarak kanamayı durdurun ve iyileşmeyi bekleyin. Bakalım neler başaracaksınız.

Video-logo

kurulumpng

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 veya Windows 7 SP1
  • İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz veya AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
  • Bellek: 2 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 440 veya AMD Radeon HD 5850
  • Sabit Disk: 14 GB

————————————————————-

Boyut:14 gb
Sıkıştırma: Rar
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows

————————————————————-

(Turbobit)

DayZ Standalone İndir Full

(Torrent)

DayZ Standalone İndir Full

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar