Anasayfa Full Programlar Genel Programlar Driver Booster İndir Full

Driver Booster İndir Full

Driver Booster İndir Full

IObit Driver Booster Pro indir, uygulamasıyla beraber bilgisayarınızın donanım güncelleştirmelerini en hızlı ve otomatik bir biçimde yapabilirsiniz. Aygıt yöneticisi problemleri, performans sorunları ve cihaz tanıma problemi gibi durumlarda hızlı çözümle zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Her zaman güncel veri tabanıyla eski ekran kartları ya da Windows 10 yeni sürücü güncelleme prosedürlerinizi basitçe yapabileceksiniz.

Driver Booster, bilgisayarımızda eksik olan sürücüleri (driverları) belirleme edip yükleyen, eski olan sürücüleri de güncelleyen bedava bir uygulamadır. Aslında bir tür sürücü yöneticisi de diyebiliriz. Çünkü bilgisayarımızdaki sürücüler ile ilgili olan gerekli prosedürleri üstlenip kendiliğinden yapmaktadır.

Baş ağrısına ve zaman kaybına neden olan uzun süre sürücü arama, sürücü ahenksuzluğu gibi sorunları hepimiz yaşamışızdır. Driver Booster da bu sorunlere dur demek için IObit firması tarafından geliştirilmek olup son derece tanınmış bir uygulamadır.

Gayet kolay bir kullanıma sahiptir; “Tara” ve “Güncelle” butonlarına yapacağımız birer tık, bilgisayarım ile ilgili bütün sürücü prosedürlerini tamamlamaya yetmektedir. Bunun yanı sıra Türkçe dil desteğine de sahiptir. Uyumlu olduğu işletim sistemleri ise Windows XP ve daha güncel Microsoft işletim sistemleridir.

Video-logo

kurulumpng

Kurulum: İlk olarak “driver_booster_setup.exe” üzerinden uygulamayı yükleyin. Ardından “key.txt” metin belgesindeki ürün anahtarlarını kullanabilirsiniz.

————————————————————-

Boyut: 19 mb
Sıkıştırma: Rar
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows

————————————————————-

(Turbobit)

Driver Booster İndir Full

(Mailru)

Driver Booster İndir Full

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar