Anasayfa Android Android Uygulama Equalizer FX. Pro APK Full İndir v3.1.5

Equalizer FX. Pro APK Full İndir v3.1.5

Equalizer FX. Pro APK Full İndir v3.1.5

Equalizer FX. Pro uygulaması ile dinlediğiniz müziklerden çok daha kaliteli ses alabilip müziklerden daha fazla keyif alabileceksiniz. Uygulama içerisinde bulunan çeşitli ses efektleri ile istediğiniz ayarları uygulayıp müziklerden istediğiniz kaliteyi almanızı sağlar. Ekolayzer kullanarak dinlediğiniz müzikteki seslerin frekans ayarlarını değiştirebilirsiniz. Müzikteki Bass’ları arttırmak için Bass efektini ekleyebilirsiniz. Sanallaştırma efekti ile müziklerden stereo ses almanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca müziğin daha şiddetli çıkmasını istiyorsanız Ses Şiddeti Arttırıcı efekti ekleyerek müziği daha şiddetli bir ses ile dinleyebilirsiniz. Telefonunuzdaki müzikler dışında çoğu ünlü uygulama ile de birlikte çalışabilen bu uygulama ilaveten size ana ekranınıza ekleyebileceğiniz widget araçları da sunmaktadır.

– Ekolayzır – Sesin frekans zarfını değiştirmek için bir ses filtresi var.- Bas Kuvvetlendirme. Sesin düşük frekanslarını yükseltmek ya da yükseltmek için bir ses efekti.

– Sanallaştırma. Ses kanallarını sanallaştırmak için bir ses efekti. Stereo efekti geliştirmenize izin verin.
– Reverb Presets. Yankılanma, çevresindeki duvarlardan ya da nesnelerden gelen yansımalardan kaynaklanan ses bileşenini taklit eder.
– Ses Yüksekliği Arttırıcı. Loudness Enhancer, müzik ses yüksekliğini artırmak için bir ses efektidir. (Yalnızca Android 4.4 ve üstü için)
– 12 hazır ayar. Ayrıca kendi hazır ayarlarınızı oluşturabiliyor olabilirsiniz.
Uygulama müzik çalarlar ve Pandora, Spotify, TuneIn Radio, VK, vb gibi ses akış hizmetleri ile çalışır

kurulumpng

————————————————————-

Boyut:20 mb
Sıkıştırma: Yok/Apk
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android

————————————————————-

(Apkcloud)

Equalizer FX. Pro APK Full İndir v3.1.5

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar