Eset-Nod32-9-fullEset NOD32 v9.0.386.1 Türkçe Full indir

Eset güvenlik yazılımı firmasına ait olan Eset NOD32 anti virüs yazılımı ile bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan koruyabilirsiniz. Olası bir trojan veya keylogger gibi saldırıları engelleyen ve anında bulup silen NOD32 ile bilgisayarınızı daima koruma altında tutabilirsiniz. Programı Türkçe ve full versiyon olarak kullanabilirsiniz. Purefixvb gibi bir full yapma programı henüz çıkmadığı için paylaşımda bulunamadık. Purefix programı ile anti virüs programını sınırsız ve süresiz kullanım yapabiliyorsunuz. Eset NOD32 9 programının katılımsız ve normal kurulum dosyaları ayrı olarak eklendi. Katılımsız sürüm olanında serial vb bir araç kullanmanıza gerek yok, kendiliğinden full olarak kurulmaktadır. Diğer normal kurulum olan programa ise serial girebilirsiniz, dosya içerisinde serial mevcut.32 bit ve 64 bit desteklidir.

Antivirus ve Anti-Phishing
Online alışverişler ya da son dakika haberleri? Antivirus koruması ile Internette güvenle gezinin. Sahte sitelerden Kimlik Avı Koruması ile kaçının.

Sosyal Medya Tarayıcı
Sosyal medyayı kullanırken korumada kalın. Bilgilerinizin kimlere görüneceğine karar verin ve profilinizde uygun gördüğünüz değişiklikleri yapın.

Kullanım Kolaylığı
Basit arayüz sayesinde karmaşa yaşamadan kurun. oyun modunu kullanarak açılır pencereleri engelleyin ve güncellemeleri erteleyin.

kurulumpng

————————————————————-

Boyut:167 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

indir

(Cloudmail)

ESET NOD32 Antivirus 9.0.386.1 Full Türkçe