Anasayfa Oyunlar Farming Simulator 2013 Full Tek Link İndir +Torrent + Update [DENENDİ]

Farming Simulator 2013 Full Tek Link İndir +Torrent + Update [DENENDİ]

live-for-speed-cover2

Farming Simulator 2013 Full + UPDATE İndir

Farming Simulator..Adını duyunca hemen yeni yamalar haritalar var mı diye arayışa giriyorum.Bağımlılık yapan bir oyun ve oldukça gerçekçi.Bu oyunun serisini hiç kaçırmam.Farming Simulator 2013 çıktığı gibi indirip kurdum.Bu seri diğerlerine benzemiyor, daha gerçekçi ve daha geniş alanlar, yeni hayvanlar, araçlar vs.vs..
Her yıl daha iyisi çıkan ve Çiftçilik oyunlarında çığır açan Farming Simulator , yeni oyunuyla daha iyisine ulaşmayı başarmış. Giants Software’ın geliştirdiği Farming Simulator 2013 sonunda çıktı.İndirdim denedim ve sizler için hemen yayınlıyorum.Belki çok sükseli bir oyun değil yalnız Farming Simulator 2013′ün de sevenleri olduğunu biliyorum. Çiftçilik yaptığınız Farming Simulator serisinin yeni oyunu aşağıda bulunan tek url ten full olarak indirebilirsiniz.Bu arada hala denemeyenler varsa öneririm.

Simülasyon dünyasında keyif veren en yeni oyunu olarak Farming Simulator 2013 piyasaya çıktığından beri, en fazla beğenilen çiftçilik oyunu olmayı başarmıştır. Oyun, tamamıyla çiftçilik ve hayvancılık üzerine kurulmuştur. Farming Simulator 2013 oyununda 100den çok araç ve 20den çok da lisans bulunmaktadır. Çeşit çeşit traktörlerden, Lamborghini’ye kadar uzanan çoğu araba opsiyonu bulunmaktadır.

Farming Simulator 2013 oyununda kaliteli grafikler son derece ilgi çekici hale getirilmiş ve beğeni kazanmasında önemli bir rol oynamakta. Aynı zamanda çoklu oyuncu opsiyonu ile de oynanabilmesi, oyun tutkunların en fazla güzeluna giden bir özelliğidir. Hasat ekebilir, tavuk ve koyun gibi hayvanlar yetiştirerek hayvancılıkta da gelişebilir, çoğu ekipmanla çiftli hayatınızı renklendirebilirsiniz. Oyun genç yaşlı herkese hitap edecek türlerden ve gerçekten de simülasyon konusu ile ilgili oldukça yetenekli olduğu için hızlıca birkaç tane daha güncel sürüm oyunlarıyla karşılaşmak mümkün olacaktır.

farming-simulator-gif

HAREKETLİ RESİM

farming-simulator-ss3 farming-simulator-ss2 farming-simulator-ss1

Video-logo

kurulumpng

     Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
  • İşlemci: AMD veya Intel 2.0 GHz
  • Bellek: 1 GB
  • Ekran Kartı: 256 MB ATI RAEDON X 1600
  • Sabit Disk: 2 GB

————————————————————-

Boyut:1.54 gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

indir

 

(Cloudmail)

Farming Simulator 2013

(Torrent)

Farming Simulator 2013

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar