Anasayfa Oyunlar PC Oyunları Aksiyon &FPS & Macera Oyunları GTA Vice City HD Full İndir | Türkçe +Tek Link + Torrent | [DENENDİ]

GTA Vice City HD Full İndir | Türkçe +Tek Link + Torrent | [DENENDİ]

gta-vice-city-ss

 Grand Theft Auto Vice City PC Full Türkçe İndir

Grand Theft Auto Vice City İndir -Full,Yani GTA Vice city + kurulum anlatımlı nostalji oyunları sevenler için önerebileceğimiz GTA Vice city ile farklı bir mazi tecrübesi yaşayın. 2002 yılında Rockstar Games firması tarafından piyasaya sürülen Gta Vice City oyunu, sektöründe çığır açan nitelikte bir başarı sağlamıştır. Oyunun konusu, ana karakteri olan Tommy adındaki kişinin, gangster oluşu ve devamında yaşadığı hikâyeler üzerine kurulmuştur. Oyunun diğer oyunlardan en büyük farkı diğer karakterlerin sivil oluşu ve bu kişilerle diğerhramanın iletişimde bulunabilmesidir. Örneğin kişileri gasp etme, arkadaş edinme, arabalarını ele geçirme gibi çoğu şey yapılabilmektedir.

Gta Vice City’de mafya babalarının verdiği emirler üzerine çoğu görev yerine getirmek için uğraşılmaktadır. Yapılan görevler karşılığında yeni silahlar ya da para edinilebilmektedir ve bu parayla diğerhramanın günlük gereksinimleri karşılanabilmektedir. Ev, araba ve silah da alınabilmektedir. Herhangi bir suç işlendiğinde polislerle mücadele etmek gereklidir. Oynayan kişiler için son derece keyifli gelen bu oyun, ufak yaştaki çocuklara tavsiye edilmeyen niteliktedir.

gta-vice-city-ss3 gta-vice-city-ss2 gta-vice-city-ss1

Video-logo

kurulumpng

Türkçe yapmak için öncelikle Türkçe Yama dosyamızı indiriyoruz. İçinden çıkan american.gxt dosyasını GTA Vice City’i kurduğunuz dizinin içindeki Text klasörüne atıp değiştirilsin mi sorularına evet diyoruz.

     Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 95 ve üzeri
  • İşlemci: 800 MHz Intel Pentium 3 ve üzeri
  • Bellek: 128 MB ve üzeri
  • Ekran Kartı: 32 MB (DirectX 9 uyumlu)
  • Sabit Disk: 915 MB hard disk alanı

————————————————————-

Boyut: 1,45 gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

(Turbobit)

GTA Vice City

(Cloudmail)

GTA Vice City

(Torrent)

GTA Vice City

GTA Vice City Türkçe Yama (Google Drive)

GTA Vice City Türkçe Yama İndir

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar