Anasayfa Android Android Oyun Hitman Sniper Apk Full İndir – Mod Para Hileli

Hitman Sniper Apk Full İndir – Mod Para Hileli

Hitman Sniper Apk Full İndir – Mod Para Hileli v1.7.104889

Hitman Sniper Android oyunuyla dünyanın en ünlü ajan karakterlerinden Hitman ile keskin nişancı tüfeğimizi alıyor ve bize verilen görevleri başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda kiralık katil olarak görev yapıyor ve 150 farklı görev boyunca işimizin hakkını vermeye çalışıyoruz.

Oyunda ilerledikçe daha profesyonel ve zorlu görevler geliyor olsa da bizler de yeteneklerimizi geliştirip zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. 13 farklı keskin nişancı tüfeğiyle göreve makul olanı kullanmak, mesafe ve hedefin büyüklüğü gibi parametreler görevin başarısı için önemli bir etkeni oluşturuyor.

Oyun Google Play üzerinde 10 TL fiyata sahip olsa da sitemizden full olarak indirebileceksiniz. Ayrıca para hileli modu da yanısıra geliyor. Bu hileyle geçemediğiniz görevler için yeni silahlar kullanmak gibi biraz yardım alabilirsiniz. Ancak hilesiz oynamanın da gayet keyifli olabileceğini belirtelim.

Oynanış hareketlilerine de bakacak olursak görevler genellikle doğru zaman içindemaya kurulu bir yapıda hazırlanmış. İlk olarak hedefleri takip ediyor ve doğru zamanın geldiğini düşündüğümüz anda atışımızı yapıyoruz. Tek bir şansımız var ve ıskalamamız halinde görev başarısızlıkla sonlanıyor. Tabii ki görevi yeniden yapabilmek de mümkün. Şimdiden eğlenceli oyunlar.

Video-logo

kurulumpng————————————————————-

Boyut:23 mb
Sıkıştırma: Yok/Apk
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android

————————————————————-

(CloudMail)

Hitman Sniper Apk Full İndir

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar