Internet Download Manager Full İndir 6.31 Build 5 Katılımsız Multilang Türkçe

Internet Download Manager full final indir, IDM – İnternet İndirme Yöneticisi

Internet Download Manager diğer adlarıyla IDM ya da IDMAN, indirdiğiniz dosyaları hızlandırmak için dinamik olarak dosya bölme sistemini kullanarak çok parçalı indirme teknolojisi kullanır. Bu sayede indirme işleminiz daha kısa sürede tamamlanır. HTTP, FTP, HTTPS ve MMS protokollerini destekler. Internet Download Manager, dosya bölme teknolojisiyle indirmelerinizi 5 kat hızlandırabilir. Ayrıca indirmeye başladığınız dosyaları istediğiniz zaman durdurup yeniden devam ettirebilirsiniz.

Dosyaları indirmenin yanı sıra videoları da IDM ile indirebilirsiniz. YouTube, MySPaceTV, Google Video ve daha bi çok video ve film platformlarından videoları IDM ile indirebilirsiniz. Internet Download Manager içerisinde virüsten koruma denetimi de mevcuttur. Virüslerden ve trojanlerden korunmanıza yardımcı olur. Tarayıcılarınızla çok iyi bir şekilde entegre edilmiştir böylece indirmeleri otomatik algılar. IDM birçok proxy sunucu tipini de destekler. Microsoft ISA ve FTP proxy sunucuları üzerinde çalışabilir.

Internet Download Manager üzerine indireceğiniz dosyaları toplu bir şekilde ekleyerek indirme kuyrukları oluşturabilirsiniz. Böylece tüm indirmeleri sıraya alarak tek tek sırayla indirecektir.

mVLaQZ2

NOT: CCleaner ile eski sürümü temizleyip öyle kurunuz.
NOT: Antinizi kapatıp kurunuz

————————————————————-

Boyut:5-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

TurbobitCloudMailru