Internet-Download-Manager-6.23

Internet Download Manager v6.30.8 Katılımsız Türkçe Full İndir

Internet Download Manager full final indir, IDM – İnternet İndirme Yöneticisi

Internet Download Manager diğer adlarıyla IDM ya da IDMAN dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda kalan indirme prosedürlerinize kaldıkları yerden devam etmenize imkân tanıyan, içeriğinde zaman içindema özelliği barındıran ve indirilecek birçok dosyayı yönetme olanağı sunan bir dosya indirme yöneticisidir.

Bu uygulama ile bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download prosedürlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları çabucak indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy serverlarına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Internet Explorer, Firefox ve diğer bütün tanınmış tarayıcılara entegre olabilen program problemsiz bir biçimde çalışabiliyor.

Popülerleşen video sitelerinden doğrudan içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve kolay kullanıcı arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve bedava dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip halinde bulunan program

Internet Download Manager (IDM), internetten dosya indirme prosedürlerini daha süratli ve daha kolay hale getiren bir dosya indirme yöneticisidir. Tonec Inc. tarafından geliştirilmektedir ve tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Popüler bütün internet tarayıcıları ile entegre olarak çalışabilmektedir.

En sevilen özellikleri, dosyayı parçalar şeklinde indirerek, indirme hızını beş kata kadar çıkarabilmesi ve elektrik nettisi, bilgisayarın kapanması gibi aksiliklerden kaynaklı yarım kalan indirme prosedürlerini, bilgisayar açıldığı zaman devam ettirebilmesidir.

IDMAN’ın yalnızca bu iki özelliği bile, zamandan büyük oranda tasarruf etmek için yeterli olacaktır. IDMAN, film ve video izleme sitelerinde izlediğiniz film ve videoları indirme olanağı da sunmaktadır. Bunların dışında, içerisinde bulundurduğu onlarca araç ile çok daha süratli, kolay ve güvenilir indirme prosedürleri sağlamaktadır.

mVLaQZ2

kurulumpng

NOT: Ccleaner ile eski sürümü temizleyip öyle kurunuz.
NOT: Antinizi kapatıp kurunuz

————————————————————-

Boyut: 6 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

(Turbobit)

Internet Download Manager Katılımsız

(Cloud Mailru)

Internet Download Manager Katılımsız