Anasayfa Android Android Antivirüs Malwarebytes Anti-Malware Premium Apk Full İndir Türkçe

Malwarebytes Anti-Malware Premium Apk Full İndir Türkçe

Malwarebytes Anti-Malware Premium Apk Full İndir Türkçe v3.1.1.4

Malwarebytes Anti-Malware Premium bilgisayarınıza fayda veren ya da zarar verecek programları kökünden kazın Türkçe bir anti-virüs uygulamasıdır. İşletim sisteminizi tehdit eden virüsler, solucanlar, spywarelar duyarlı olmazsanız ciddi zararlar verebilir. Sadece bir anti-virüse sahip olmakta buna neden veren unsurlardan, bir virüs programı zarar veren bütün içerikleri tespit edemiyor.

Malwarebytes Anti-Malware burada devreye giriyor. Bu tip sorunlara karşı sizi güvende hissediyor. Tamamen güvenilir bedava olması da cabası. Değişen ana sayfalarla herkes karşı karşıya kalmıştır. İnternet tarayıcımızı açtığımızda kullandığımız varsayılan sitenin değişmiş olduğunu ve toolbar eklentilerinin olduğu görürüz. Malwarebytes Anti-Malware ile tarama yaptırırsanız bunları bir rapor durumunda sunuyor ve dilediğiniz gibi temizlik yapmanıza imkân sağlıyor.

Genelde birçok uygulamada tarama ve silme uzun sürer. Bu süre arttıkça insanlar artık tarama yapmamaya başlar. Kullanıcı dostu Malwarebytes Anti-Malware ile çok hızlıca iki prosedürde gerçekleşiyor. Denemenizi öneririz.

Video-logo

kurulumpng————————————————————-

Boyut:32 mb
Sıkıştırma: Yok/Apk
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android

————————————————————-

(CloudMailru)

Malwarebytes Anti-Malware Premium Apk Full İndir Türkçe

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar