Malwarebytes Anti-Malware Premium Full İndir Türkçe v3.5.1.2522 Antivirüs

Malwarebytes Anti-Malware Premium Full, Malwarebytes firmasının ürettiği ve en iyi antivirüs ve antimalware yazılımıdır. Bilinen en iyi programların bile tespit edemediği kötü amaçlı yazılımları tespit edip kaldırabilirsiniz. Anti-Malware yaptığınız her işlemi izler ve kötü niyetli yazılımları veya işlemleri daha bilgisayarınıza bulaşmadan engeller. Her türlü trojan, truva atı ve diğer zararlı virüsleri engeller bunun yanı sıra web koruması ile zararlı siteleri de engelleyerek sizi tamamen korur. Ancak bu tek başına tamamen antivirüs olmadığı için yanında antivirüs programı da kullanmanızı tavsiye ederim. Sitemizden istediğiniz güncel virüs programını indirebilirsiniz. Bu sürüm final sürümüdür ve türkçe dil desteklidir.

kurulumpng

İçerisinde serial üretmeniz için keygen var programı kurduktan sonra o keygen ile serial üretip lisanslayabilirsiniz. Lisans işlemini yaparken antivirüsünüzü devredışı yapmayı unutmayın.

mb3-setup-consumer-3.1.2.1733.exe çalıştırıp programı kurun. Daha sonra MalwareBytes_Anti-Malware_Keygen_v1.6_URET.rar dosyasını rardan çıkarıp Pre-active tıkla orjinal olacaktır.

Eğer .rar ın içindeki serial ile aktive edemezseniz bize bildirin.

————————————————————-

Boyut:72 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

TurbobitCloudMailru