minecraft

Minecraft Full Apk İndir Pocket Edition v1.2.10.2 Mod Hile Android

Minecraft Pocket Edition, android için tasarlanmış eğlenceli bir oyundur oyunun amacı size verilen bloklarla aklınıza gelen her şeyi inşa edebilir kendinize yeni bir dünya yaratabilirsiniz, unutmadan hayatta kalmakta önemlidir. Ortamda dost ve düşmanda kazanabilirsiniz hayal gücünüzü kullanarak oyunun keyfine varın…

Pocket Edition Survival ve Yaratıcı modlar, yerel Wi-Fi ağı üzerinden çok oyunculu, sonsuz dünyalar, mağaralar, yeni biyomları, çetelerin, köyler ve çok daha fazlasını içerir. Craft, oluşturmak ve yakmak için yedek elleri ve pil var sürece dünyanın her yerinden keşfedebilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition , siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü MOJANG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun en popüler oyunlarından birisidir.Minecraft Pocket Edition v1.2.8.0 sürümünde köklü bir değişiklik yoktur, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 14.99TL’dir, 1.534.000’den fazla indirilmiştir.

minecraft-pocket-edition-android-full-apk Minecraft-Screenshot-1-Large

kurulumpng

Minecraft Pocket Edition FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.

Ücretli Texture Pack paketleri kullanıma açıktır.

ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.

Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.

————————————————————-

Boyut:73 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

(CloudMail)

Minecraft Pocket Edition Full APK İndir Hile Mod