Opera Full İndir v45.0.2552.892 Multilang + Portable – Hızlı Tarayıcı

Opera Full İndir, Opera kurulumu son derece kolay bir uygulamadır. Apple kullanıcıları (Ücretsiz olarak sunulan) .DMG dosyasına çift tıklayarak Opera’yı Application (Uygulamalar) klasörüne sürüklemesi yeterli olacaktır. Alternatif olarak App Store üzerinden uygulamayı yalnızca tek tıkla bilgisayarlarına kurabilirler.

Windows kullanıcıları (Ücretsiz olarak sunulan) .EXE dosyasına çift tıklayarak uygulama adımlarını takip etmeleri yeterlidir.

Linux kullanıcıları (Ücretsiz olarak sunulan) .DEB dosyası ile kurumlarını gerçekleştirebilir ya da kullandıkları Linux dağıtımının Uygulama yöneticisi (farklı bir isimde de olabilir) üzerinden Opera biçiminde arama yaparak uygulamaya erişebilirsiniz.

Opera fazlaca kullanılan en hızlı tarayıcılardan biridir. Bünyesinde barındırdığı bir çok eklenti desteği de vardır. Örneğin Adblock ve Opera VPN gibi eklentiler Opera tarayıcısının kurulumunda kendi içerisinde mevcut olarak gelir.

kurulumpng

NOT: Antivirüsünüzü kapatıp öyle kurulum yapın. Herhangi bi işlem gerektirmez setuptan direk kurulum yapabilirsiniz fulldür.

————————————————————-

Boyut:37 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

indir

(Turbobit)

Opera Full İndir Multilang Tarayıcı

(CloudMailru)

Opera Full İndir Multilang Tarayıcı

(Google Drive)

Opera Full İndir Multilang Tarayıcı