Anasayfa Android Android Oyun Pixel Gun 3D Pro Apk İndir Full + Para Mod Hile + Data v13.2.1

Pixel Gun 3D Pro Apk İndir Full + Para Mod Hile + Data v13.2.1

Pixel Gun 3D Pro Apk İndir Full + Para Mod Hile + Data v13.2.1

Pixel Gun 3D Pro Apk, Minecraft tarzı silahlı oldukça eğlenceli bir oyundur. Arkadaşlarınızla veya online olarak oynayabilirsiniz. Karakterlerinizi oluşturup özelleştirebilir ve özelleştirdiğiniz karakterle savaşabilirsiniz. Pixel Gun 3D Pro, 3 farklı mod seçeneği bulunmakta ve her mod birbirinden eğlenceli ve sürükleyicidir. Deathmatch, Co-op, Survival gibi modlarla eğlencenize eğlence katacak.

Deathmatch modunda çeşit çeşit değişik haritalarda savaşabilirsiniz. Ve çeşit çeşit değişik silahları mevcut. Oyunda 8 oyuncu bulunabilir ve isterseniz sohbet edebilirsiniz.
Co-op modunda 4 oyuncu bulunabilir aynı şekilde sohbet edebilme imkanınız da var. 8 özel haritası bulunuyor ve oldukça zor bölümler bunlar. Oyun sonunda ödüller kazanabilirsiniz.
Survival modunda ise zombilerle yüz yüze geliyorsunuz. Zombileri alt etmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz oldukça zorlu ve eğlenceli bi mod. Bu modda grafikler biraz daha ayrıntılı. Farklı farklı haritaları mevcut. Zombiler ve farklı düşmanlarınız oluyor. Ses efektleri ve şarkılar da daha özel oluyor diğer modlara göre.

 

kurulumpng

————————————————————-

Boyut: 570 mb
Sıkıştırma: Yok/Apk
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android

————————————————————-

Eski versiyon hileli (CloudMailru)

Pixel Gun 3D Pro Apk İndir Full Hile Mod

13.2.1 Yeni versiyon hilesiz (CloudMailru)

Pixel Gun 3D Pro Apk Full İndir

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar