Anasayfa Oyunlar PC Oyunları Aksiyon &FPS & Macera Oyunları Serious Sam 2 Full indir (DENENDİ)

Serious Sam 2 Full indir (DENENDİ)

serious-sam-2-cover

 Serious Sam 2 Full Updateli İndir PC

Serious Sam 2 Full Updateli İndir,Güzel bir aksiyon oyunu oynayıp saatlerce başından ayrılmak istemiyorsanız size paylaştığımız serious sam 2 indir oyununu netlikle denemelisiniz. İlk oyunu oyun dünyasınca beğenilmiş ve birçok kişi bağımlısı olarak oynamıştır. Haliyle buda bizlere 2. oyunun bir nevi habercisi halindeydı.

Serious sam oyununda bölümler giderek basitlaşmıyor. Bu oyunda ilerlemek git gide zorlaşmakta ve bölümler ilerledikçe sizde zorlanarak aksiyon dolu anlar geçirmektesiniz. Bu oyunda diğer aksiyon oyunlarında olduğu gibi düşmanımız insanlar değil. Burada çeşit çeşit yaratıklarla amansız bir savaşın içinde buluyoruz kendimizi. Üzerimize sıra sıra gelen bu canavarları öldürüp bir sonraki bölüme geçebilmek oyundaki amacımız. Serious sam 2 indir oyunu aksiyon dolu efektleriyle sizi eğlendirmeyi netlikle başaracak.

Oyunda tek bir karakter yönetmiyoruz bize alternatif olarak birçok karakteri yönetme olanağı sağlanmıştır. Aslında ana karakterimiz bir insan olsa dahi bize sunulan karakterler arasında dinozor bile bulunuyor. Yüksek tesir gücü olan silahlarımızla yaratıklara karşı savaşmaya hazır mısınız ? Grafiksel açıdan ilk oyundan büyük farkları olmasa da serious sam 2 oynanabilir aksiyon oyunları içerisinde yer alıyor. İyi oyunlar.

serious-sam-4ss serious-sam-3ss serious-sam-2ss

Video-logo

kurulumpng

     Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 4Ti 4200
  • Sabit Disk: 3 GB boş alan

————————————————————-

Boyut:2.4 gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

(Cloudmail)

Serious Sam 2 Full

(Torrent)

Serious Sam 2 Full

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar