Skype İndir v 8.20.0.9 Multilang + Portable

Skype indir, arkadaşlarınız aileniz sevgiliniz iş arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanıza, sohbet etmenize, sesli veya görüntülü konuşmanıza yarayan bi chat programıdır. Bilgisayarda veya mobilde Skype kullanabilirsiniz. Kişi listesine eklediğiniz kişilerin çevrimiçi  lduğunu görebilir ve konuşma başlatabilirsiniz. Çeşitli emojiler yollayarak duygularınızı karşı tarafa daha fazla iletebilirsiniz. Ayrıca Skype üzerine bakiye yükleyerek yurtdışı numaralarını da arayabilir ve dünyanın dört bir yanındaki tanıdıklarınızla iletişim kurabilirsiniz. Dosya, fotoğraf gönderme gibi özellikleri de cabası.

Skype, P2P (peer to peer) teknolojisini kullanan, internet tabanlı bedava bir iletişim uygulamasıdır. Bu programı kullanan insanlar, dünyanın her yerinden para ödemeden yazılı, sesli ve görüntülü iletişim kurabilmektedir.

Çoklu platform desteği (bilgisayar, telefon, tablet, televizyon, xbox, Apple watch, android wear) vasıtası ile, cihaz farketmeksiniz insanlara iletişim için sayısız imkân sunmaktadır ve alanındaki en tanınmış uygulamadır.

Peki neden Skype en tanınmış iletişim programı ünvanına sahip diye sorabilirsiniz Çünkü Skype, insanların dijital ortamda birbirleriyle iletişim kurabilmelerini kolay hale getiren onlarca özelliğe sahiptir ve kullanıcı deneyimleri doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir.

Örneğin Skype kullanıcıları, boyutları ne olursa olsun birbirlerine dosya, fotoğraf ve video gönderebilmektedir. Bu bilhassa beraber, iletişimde veri alışverişi de yapılarak çoğu iş daha kolay bir biçimde halledilebilmektedir.

Verebileceğimiz bir diğer örnek ise ekran paylaşımı özelliği; insanlar iletişim sırasında, cihazlarının ekran görüntüsünü karşı tarafla canlı olarak paylaşabilmektedir. Bu özellik de yine iletişimi bir adım öteye taşıma imkânı sunmaktadır.

Aynı zamanda cihazlardaki kamera ve mikrofonlar (mevcut ise) ile sesli ve görüntülü iletişim sağlanabilmekte ve toplantılar yapılabilmektedir. Yapılan dosya, ekran görüntüsü, ses ve görüntü alışverişlerinin kalitesi, internet bağlantılarının kalitesiyle doğru orantıdadır.

Skype ile düşük maliyetlere dünyanın her yerindeki cep telefonlarına ve sabit hatlara çağrı atılıp görüşme yapılabilmektedir. Bu özellik vasıtası ile, Skype kullanmayan bir insana bile ulaşıp onunla iletişim kurabilmek mümkün olabilir.

Yine düşük maliyetlere cep telefonlarına mesaj atabilme özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda bir Skype kullanıcısı, Skype’a kaydolup özel bir numara alarak, çoğu ülkedeki cep telefonlarından doğrudan çağrı alabilmektedir.

kurulumpng

————————————————————-

Boyut:56 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

NORMAL SÜRÜM

(CloudMailru)

Skype Full İndir

(Google Drive)

Skype Full İndir


PORTABLE SÜRÜM

(Turbobit)

Skype Full İndir

(CloudMailru)

Skype Full İndir

(Google Drive)

Skype Full İndir