TEAM

Teamviewer ID değiştirme ( Ticari Kullanım Şüphesi )

TEAM2

kurulumpng

Teamviewer sürekli bağlantınızı kapatıyor ve bloke ediyorsa yeni bir ID ye ihtiyacınız var demektir.Teamviewer Ücretsiz lisans kullananları belli bir kullanımdan sonra bloke eder 2-3 dakika kullanıp bağlantınızı kapatır ve daha sonra tamamen kullanılmaz hale gelir. bunun sorun programı kaldırıp yüklemek gibi basit çözülmez, yeni bir ID ve bunun için de yeni bir Mac Adresine ihtiyacınız var demektir.

1- Teamviewer çalışıyorsa kapatın. Başlangıçta otomatik açılmaya ayarlı ise görev yöneticisinden teamviewer_service’i de sonlandırın.
2- Başlat–> Çalıştır –> %appdata% yazın–> TeamViewer klasörünü ve Program Files içindeki TeamViewer klsaörünü silin.
3- Başlat–> Çalıştır –>Regedit yazıp entere basın sonra sırasıyla  “HKEY_CURRENT_USER\Software\TeamViewer” ve HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\TeamViewer anahtarlarını silin.
4- Ağ bağdaştırıcınızın mac adresini değiştirin.“CW MAC Address Changer” programı ile değiştirebilirsiniz.

cwmac-300x160

burdaki gördüğünüz rakam veya harflerden sadece birini değiştirmek yeterli olacaktır, değiştirdikten sonra değiştire tıklayın, eğer ki harf veya rakamı değiştirdikten sonra bilgisayarınızın sağ alt köşesindeki ağ simgesinde ünlem belirir ve bi kaç dakika gitmezse tekrar programı açıp orjinal butonunu tıklayın ve başka bir değişiklik yapmayı deneyin, taa ki sorunsuz mac adresini bulana kadar.
5-Modeminizi ve bilgisayarınızı kapatıp açın.
6- Teamviewer programını tekrar kurun ve çalıştırın.

————————————————————-

Boyut:1,6 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

indir

(Nitroflare)

Teamviewer ID değiştirme