TeamViewer Pro Full İndir Premium v13.1.3629 Portable

TeamViewer Pro Full, başkasının bilgisayarına bağlanarak ekranını kontrol etmeye yarayan basit ve kullanışlı bir programdır. Bu işlemi internet üzerinden yapar yani internetiniz yoksa yapamazsınız. Karşı bilgisayarın id ve şifre bilgilerine ihtiyacınız vardır bu bilgileri aldıktan sonra programdaki gerekli yerlere yazarak karşınızdaki kişinin bilgisayarına bağlanabilirsiniz. TeamViewer ile bağlandığınız bilgisayarda her türlü işlemi yapabilirsiniz herhangi bi kısıtlaması yoktur.

TeamViewer, mobil cihazımızı ya da bilgisayarımızı kullanarak, uzaktaki bir mobil cihazı ya da bilgisayarı kontrol edebilmemizi ve bunun yanı sıra bu cihazlar arasında dosya aktarımı yapabilmemizi sağlayan, dünya çapında tanınmış bir programdır.

Uzaktaki bir cihazı kontrol edebilmemiz için, programın hem kendi cihazımızda hem de uzaktaki cihazda kurulu olması ve iki cihazın da internet bağlantısına sahip olması gereklidir. Cihazların internet bağlantısının kuvveti, uzaktan kontrol tecrübesinin kalitesini saptamaktadır.

Kişisel kullanımlarda bedavadir. Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Windows, Mac, Android, iOS ve diğer tanınmış işletim sistemlerinin de birçoğuyla uyumludur.

kurulumpng

————————————————————-

Boyut:30 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

(Turbobit)

TeamViewer Pro Premium Full İndir

(CloudMailru)

TeamViewer Pro Premium Full İndir