Anasayfa Tanıtım Yazıları Tencent Gaming Buddy İndir

Tencent Gaming Buddy İndir

tencent-gaming-buddy-indir

Tencent Gaming Buddy İndir

Tencent Gaming Buddy, PUBG için geliştirilen ve PUBG Mobile sürümünü Windows bilgisayarınızda oynamanızı sağlayan Tencent’in resmi emülatörüdür. Cep telefonları herkesin kişisel yaşamın vazgeçilmezi haline geldiği için, böyle etkileyici bir oyunu oynamak telefonunuzun bataryasının kısa zamanda bitmesine neden olacaktır. Bu emülatör ile telefonunuzda oynadığınız PUBG mobile bilgisayarınızda şarj derdi olmadan oynayabileceksiniz.

Şaşırtıcı bir şekilde resmi Tencent Gaming Buddy yeni sürümü ile oyunun tüm uygulama içi özelliklerini düşük kaliteli bilgisayarlarda akıcı şekilde oynayabiliyorsunuz. Emülatör oyundaki tüm kontrolleri fareye ve klavyenin tuşlarına entegre eder muhteşem bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. Tüm Windows sürümlerini destekler. Daha güçlü bir makineniz var ise oyunun çözünürlüğünü 720p, 1080p ve 2k arasında değiştirebilirsiniz. Oyun şimdilik 30 fps ile sınırlıdır bu nedenle beklentilerinizi biraz düşürmeniz gerekecek ama yakın zamanda Tencent yüksek kare hızı sınırlarını da ekleyecektir. Buraya kadar atladığımız en önemli kısım oyunun fiyatıdır. PC versiyonu için oyunu almak isterseniz Steamde 69 TL gibi bir fiyata satılmaktadır fakat sitemizde indir geek tarafından sizlere sunduğumuz emülatör ile oynayacağınız PUBG Mobile ücretsizdir ve dünyada 350 milyon oyuncu tarafından mobile sürümü oynamaktadır.

Tencent Gaming Buddy’de PUBG mobile giriş yapmak için tek yapmanız gereken telefonunuzdan mobil oyununuzu bir facebook veya twitter hesabına bağlamak olacaktır. Daha sonra aynı işlemi bilgisayarınızda yaparsanız hesabınız ile giriş yapmış olacaksınız. Şifre ve hesap güvenliği için endişeniz var ise kendi hesabınız yerine kullanmadığınız başka bir hesap ile giriş yapabilirsiniz. Oyuna giriş yaptığınızda PUBG emülatör oyuncuları otomatik olarak algılandığından karşınıza PUBG’yi telefondan oynayan oyuncular değil, PUBG emülatörden oynayan oyuncular çıkacaktır. Yani durumlar hemen hemen eşit vaziyettedir.

Pubg oynamayı sevenler ve bilgisayarı kaldırmadığı için oynayamayan veya telefonunda oynayıp şarj sıkıntısı çeken ziyaretçilerimiz için paylaşmış olduğumuz bu emülatörü indir geek üzerinden güvenli tek link ve ücretsiz indirebilirsiniz.

 

kurulumpng————————————————————-

Boyut:9 mb
Sıkıştırma: Yok/Apk
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows

————————————————————-

Tencent Gaming Buddy indir

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar