Anasayfa Oyunlar PC Oyunları Aksiyon &FPS & Macera Oyunları The Evil Within İndir Full Torrent

The Evil Within İndir Full Torrent

The Evil Within İndir Full

The Evil Within, yapım süreci Japonya merkezli Tango Gameworks tarafından tamamlanan, aksiyon ve korku oyunudur. Oyunda yöneteceğiniz karakterin ismi Sebastian, gelen ihbarın sonrasında bir akıl hastanesine gitmek zorunda kalıyorsunuz, macera o anda başlıyor. The Evil Within indir,  önünüze geleni öldürüp sağa sola sıkarak hayatta kalmayı başarabileceğiniz bir oyun değil. Gerektiğinde kaçmayı bilmeniz gerekiyor. The Evil Within oynarken korkmasanız bile en azından gerileceksiniz.

Gerektiğinde kaçmayı bilen oyuncu, iyi oyuncudur. Kaçamazsanız saklanacaksınız, diğer çareniz olmayacak. Sürekli gruplar durumunda gelen düşmanlar işinizi zorlaştıracak.

Merminiz bitti ne yapmanız gerekiyor? Akıllıca düşmana görünmeden o bölgeden uzaklaşın, ya da minimum hasarla atlatmak için saklanın ve düşmana arkadan saldırın. The Evil Within barındırdığı taktiksel oynanış unsurları ile diğer korku oyunları arasında fark yaratmayı başardı. Aslında klasik bir hayatta kalma oyunu yalnız bu sefer görevlerinizi de yerine getirmelisiniz.

Video-logo

kurulumpng

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 SP1 / Windows 8.1
  • İşlemci: i7 ya da dört artı çekirdekli işlemci ile eşdeğer
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 460 veya eşdeğeri 1 GB VRAM kartı
  • Sabit Disk: 50 GB boş alan

————————————————————-

Boyut: 33 gb
Sıkıştırma: Rar
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows

————————————————————-

 

(Torrent)

The Evil Within İndir Full

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar