Anasayfa Android Android Oyun Trials Frontier Apk İndir Full v5.7.0 (Data Hile Para Mod)

Trials Frontier Apk İndir Full v5.7.0 (Data Hile Para Mod)

Trials Frontier Apk İndir Full v5.7.0 (Data Hile Para Mod)

Trials Frontier Apk, Motosiklet üzerinden dünya turu yapıp keyifli anlar geçirebileceğin bir android oyunudur. Oyunda topladığınız puanlarla belirlenen dünya genelinde liderlik tablosu bulunuyor, bu tablo sizin ve dostlarınızın yerini belirleyecek. Engebeli parkuları geçerek en iyi dereceleri yapmaya çalışın. Yaptığınız dereceler yeteneklerinizi gözler önüne serecek.

Oyunun yapımcı firması daha önce çoğu ödül alan RedLynx Trials Frontier ile büyük beğeni topladı. Trials Frontier kontrolleri fizik anlamında eksikliksuz bir deneyim vadediyor. Yapımcı firmanın dikkat çektiği en önemli nokta bu. 250’den çok geçmesi hayli zor görev sizi bekliyor. Oyunu tamamıyla bitirdiğinizde aşağı yukarı 50 saatin üzerinde bir zaman harcamış olacaksınız. Trials Frontier Para Hileli Apk indirerek istediğiniz motosiklete sahip olabilirsiniz.

kurulumpng

“Trials-Frontier-Mod.apk” uygulamasını indirerek cihazınıza kurulumu gerçekleştirin. Ardından “com.ubisoft.redlynx.trialsfrontier.ggp” klasörünü “Android/Obb” dizinine atarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

————————————————————-

Boyut: 87 mb
Sıkıştırma: Yok
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android

————————————————————-

(Cloudmail.ru)

Trials Frontier Apk İndir Full v5.7.0 (Data Hile Para Mod)

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar