Ücretsiz film indir

Merhabalar. Bugün sizlere yepyeni bir siteden bahsedeceğim. Bu site üzerinden Ücretsiz bir şekilde Film ve Dizi indirebileceksiniz. “Vip üyelik alın hızlı linklerden indirin” tarzında bir site değil. Linkler herkese aynı. İster üye ol istersen üye olmadan indir herkese eşit olarak Hızlı ve Tek Link seçenekli linkler sunuluyor. Bunlar üzerinden tamamen ücretsiz olarak istediğiniz içeriği indirebiliyorsunuz. Üstelik teması oldukça basit ve sade. Göz yormayan ve aradığınızı kolayca bulmanıza yarayan bir temaya sahip.

İndirmek istediğiniz filmler genel olarak 1080p, 720p ve 4K 2160p UHD kalitelerinde oluyor. Ayrıca DUAL Türkçe Dublaj & Altyazılı dil seçenekleriyle paylaşılıyor. Yani filmi hem Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz hem de altyazılı olarak. Hangisini seviyorsanız o şekilde izleyebiliyorsunuz. Filmlere Film İndir kategorisinden ulaşabilirsiniz. Hem güncel hem de herkes tarafından beğenilen sevilen eski filmler paylaşılıyor. Hepsi tamamen ücretsiz bir şekilde sizlerle.

Diziler genellikle bölüm bölüm değil Boxset olarak paylaşılıyor. Tek bir konu içinde dizinin tüm sezon tüm bölümlerini bulabiliyorsunuz. Ama çok beğenilen ve sevilen diziler haftalık olarak bölüm bölüm sunulacak. Onların dışındaki diziler Tek Link seçenekli olarak Boxset arşivi olarak paylaşılacak. Böylece indirdiğiniz arşiv içerisinde sunulan sezonun tüm bölümlerini bulabileceksiniz. Bunlar 1080p ve 720p kalitelerinde olabilir. Ayrıca filmlerde olduğu gibi Dual Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle sunulacaktır. Böylece diziye altyazı arayayım bulduğum altyazı videoyla uyumsuz olsun tekrar arayayım gibi dertlerden kurtulmuş oluyorsunuz. Çünkü içine gömülen altyazılar tamamen uyumlu oluyor. Sitede dizileri incelemek için Dizi İndir kategorisine göz atabilirsiniz.

Son olarak Film Robotu bölümünden bahsetmek istiyorum. Film Robotu ile aklınızdaki filmi kolayca bulabiliyorsunuz. Çünkü minimum maximum IMDB puanı seçebilir ve filmleri tür, kalite, dil ve film yılları gibi kriterlere göre arayabilirsiniz. Böylece tam istediğiniz filme nokta atışı ulaşabiliyorsunuz. Peki sitede aradığım filmi bulamadım ne olacak? Hiç dert etmeyin İstek bölümünden bizlere yorum aracılığıyla istediğiniz filmi belirtirseniz en kısa sürede eklemiş oluruz. Tabi yalnızca film değil bu dizi de olabilir. İnternetin ve sizin yepyeni film indirme sitenize Filmİndir.Me sitenize bekleriz.

Processing your request, Please wait....