Unible-power-suite-2016

Uniblue PowerSuite Pro 2017 Full v4.4.2.0 Türkçe indir

Sisteminizi optimize eder ve hızlandırır eksik driverleri tarar ve yükler regedit kalıntıları ve hatalarını onarır sisteminizde bulunan
gerisiz dosyala kalıntılarını yok eder disk birleştirmesi yaparak tam anlamı ile
sisteminizi ferahlatıp canlandırır

Bu program ise türünün en iyisi dünyada çeşitli ödüller almış bir program ve bu sürümde 3 eklenti bir yerde yapılmış (Driver Scanner+Registry Booster+Speed Up My PC 2009). Ayrıca microsoft bu programı partner program olarak tavsiye ediyor tüm windows kullanıcılarına.
Uniblue Speed Up My PC:
SpeedUpMyPC , bilgisayarınızı maksimum performansa ulaştırmak için ince ayarları eksiksiz olarak yapan bir araç programıdır. Kullanımı basit arayüzüyle gerçekten uzman olmanıza gerek kalmadı! Bir kaç tıklamayla bilgisayarınızı ilk kullandığınızdaki performansa kavuşturabilirsiniz, Internet hızınızı yükseltebilirsiniz ve system hatalarını minimuma indirebilirsiniz.
Uniblue Driver Scanner:
Driver Scanner ile bilgisayarınızda kurulması muhtemel hatalı dirverlerinizi tespit ederek size listeleyip yenilerini update etmenize olanak tanır.Bir kaç tıklamayla driverlerinizi güncelleyebileceksiniz
Uniblue Registry Booster:
Registry Booster sisteminizdeki kayıt defterinde oluşan hataları tespit ederek onarıyor gereksiz kayıt girdilerini silip sistemin zinde kalmasını sağlıyor ayrıca defrag özelliği ile kayıt defterini birleştirebilirsiniz. bu arada siztemde hata oluşmasını önlemek açısından her düzenlemede program 1 örnek alıyor ki sistemi geri döndürebilirsiniz.

Sistem bakım ve optimize aracıdır. İçermiş olduğu 20+ kadar araç sayesinde gereksiz dosyaları, kayıt girdilerini silebilir, kayıt defterini birleştirebilir, disk birleştirme işlemi yapabilir, driverlerı güncelleyebilir, başlangıç uygulamalarını yönetebilir, uygulamaları artık kalmadan silebilir, sistemi hızlandırmak için çeşitli optimize önerileri sunar, internet ve windows geçmişini silebilir. Sisteminizi hızlandırır, bakım yapar, driverlerı günceller. Bilgisayarınızı daha verimli kullanmanızı sağlar.

Unible-power-suite-2016s

Temel Özellikler
– Tek tıklama ile gereksiz dosyaları silme
– Kayıt girdilerini optimize edebilme veya kullanılmayan kayıt girdilerini silme
– Disk birleştirme
– Kayıt girdilerini birleştirme
– Uygulama hızlandırma/optimize
– Driver güncelleme
– Sistem ayarlarını optimize edebilme
– Windows kullanılmayan dosyaları silebilme
– İnternet geçmişini silebilme
– Uygulamaları artık bırakmadan silebilme
– Başlangıç yöneticisi
– Pc hızlandırıcı
– İşlemci yöneticisi
– Servis yöneticisi

kurulumpng

yeni sürümü için serial .
ST-LLBCT-FQXXH-YJE78-GFSXC-HQCMX-HTJK3

————————————————————-

Boyut:38 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

indir

(CloudMail)

Uniblue PowerSuite Pro 2017