Virüs Temizleme Programı İndir

Virüs Temizleme Programı İndir

Combofix, bilgisayarımıza bulaşan kötü niyetli program ve virüsleri tek başına temizleyebilen güçlü bir sistem güvenilirği uygulamasıdır. Zaman zaman en iyi antivirüs ve güvenlik uygulamalarının algılayamadığı kötü niyetli program ve virüsleri bile belirleme edip tek başına imha edebilmektedir.

İnternet üzerinden indirmiş olduğumiz oyunlar, filmler, uygulamalar ya da taşınabilir aygıtlar ile bilgisayarlar arasında yaptığımız veri aktarımleri. Bu örnekleri artırmak mümkün ve bu örneklerden yalnızca biri bile bilgisayarımıza kötü niyetli program ya da virüs bulaşması için kâfi olabilir.

Bilgisayarımıza kötü niyetli program ya da virüs bulaşması durumunda bütün şahsi verilerimiz çalınabilir ve dosyalarımız kullanılamaz hale gelebilir. Böyle bir duruma girmekten sakınmak için ilk önce alışveriş, indirme ve gezinmelerimizi güvenilir internet siteleri üzerinden yapmamız icap eder.

Bu tür istenmeyen bir duruma girmemiz durumunda ise combofix uygulamasını kullanarak bilgisayarımızda bulunan kötü niyetli program ve virüsleri temizleyebiliriz. Ayrıca combofixin, flash disk ve harici disk temizleme desteğiyle taşınabilir aygıtlarınızı da tarayıp zararlı program ve virüslerden arındırabilirsiniz.

En bilindik kötü niyetli programlar; virüs, truva atı (trojan horse), casus program (spyware), solucan (worm), arka kapı (backdoor), telefon çevirici (dailer), mesaj sağanağı (spam), tarayıcı ele geçirme (browser hijacking), kök kullanıcı takımı (rootkit), korunmasızlık sömürücü (exploit), klavye takip sistemi (keylogger)

kurulumpng

————————————————————-

Boyut: 5 mb
Sıkıştırma: Rar
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows

————————————————————-

(GoogleDrive)

Virüs Temizleme Programı İndir

(MailRu)

Virüs Temizleme Programı İndir

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar