Anasayfa İşletim Sistemleri Windows 7 Windows 7 Ultimate SP1 Türkçe İndir 32×64 Güncel

Windows 7 Ultimate SP1 Türkçe İndir 32×64 Güncel

Windows 7 Ultimate SP1 x64 Türkçe DVD Full 2018 Mayıs UEFİ indir

Bu sistem orjinal Windows 7 Ultimate SP1 32 64 bit iso dosyaları kullanılarak düzenlemesi yapıldı. Güncelleştirmeler ve güncel ağ kartı sürücüleri harici herhangi bir bileşen ekleme veya çıkarma yapılmadı. 17 Nisan 2017 tarihine kadar yayınlanan bütün güncelleştirmeler dosya içerisinde yüklüdür. Tüm ağ kartı sürücüleri sistem içerisine eklendi ve kurulum esnasında otomatik kurulur ve internet sorunu yaşanmaz.
Windows 7 sistemlerin genel problemi olan (Güncelleştirmeler Denetleniyor) ekranındaki takılma problemi giderilmiştir. Esd sıkıştırma yapılmıştır, dvd ve usb belleğe yazdırılarak kurulum yapılabilir ayrıca setup ile de kurulum yapabilirsiniz.

Windows 7 Ultimate versiyonu güvenlik/performans temelli bütün kurumsal özelliklerini ve grafiksel yetenekler, zengin medya programları gibi bireysel özelliklerini destekleyen en üst düzey versiyondur. Windows 7 Ultimate ile birlikte alt versiyonlarda desteklenen bütün özellikler desteklenir ve Ultimate yapısında gelen çoğu yönetimsel ek özellik de mevcuttur. Windows 7 Ultimate Microsoft Active Directory Domainlerine üye olabilir ve merkezi yönetimi mümkün olabilir.

kurulumpng

————————————————————-

Boyut:2.5 gb
Sıkıştırma: Rar
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows

————————————————————-

2018 Mayıs sürümüdür

32Bit

TurbobitGoogleDriveMediaFire

64Bit

TurbobitGoogleDriveMediaFire

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar