winrar idm full

Türkiye’de faaliyette olan yüzlerce hatta belki binlerce program indirme sitesi bulunuyor. Ancak bunların yarısı reklamlardan ve para kazanma hırsından çöplük haline gelmiş durumda. Geri kalan sitelerin çoğunda ise programlar eski sürümlü, virüslü ya da linkler kırılmış durumda. Çok ufak bir bölümü bu işi profesyonelce ve başarıyla devam ettirebiliyor. İndir.Cafe bu sitelerden biri haline gelmiş durumda. Her zaman güncel ve virüs içermeyen programlarıyla ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacak başarıya sahip. Full Program İndir kategorisinde hızla yükselen ve baktığımız zaman sunduğu içeriklerle ihtiyaç karşılayan bir platform. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ve kolayca indirebileceğiniz platform internetin açık büfesi diyebileceğimiz bir seviyede.

Grafik programları, Video ve Fotoğraf Editörleri, Virüs Programları, Crack Keygen Lisans Programları, Office Programları ve çok daha fazlası bu sitede sizleri bekliyor. İndirdiğiniz her programın içerisinde programı lisanslayabileceğiniz çeşitli crack ve lisans araçları bulunuyor. Adobe veya Microsoft programlarının son güncel sürümlerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Üstelik indirdiğiniz programlar tamamen güvenli ve virüs içermeyen bir şekilde sizlere sunuluyor. Programların Türkçe sürümleri sunuluyor ve 32 64 bit sistemler için farklı farklı linkler paylaşılıyor. Bu sayede yalnızca sisteminize uygun programı indirerek zamandan da tasarruf yapmış oluyorsunuz. Hatta isterseniz programların kurulumsuz Portable sürümlerine de erişebiliyorsunuz. Sitenin içeriği yalnızca programla sınırlı değil. Film, Dizi, Torrent Oyun, Android APK dosyaları gibi her türlü içerik paylaşımı yapılıyor. Oyunlarda hızlı linkler ve Torrent indirme seçeneği bulunuyor. Android apk için de oyun ve uygulamalar mevcut. Android için RAR, navigasyon ve daha birçok gerekli uygulamalara ulaşabilirsiniz.

Sitedeki paylaşılan her şey WinRAR ile arşivleniyor. Bu sayede boyutları da daha ufak oluyor. Bu yüzden her bilgisayarda bulunması gereken WinRAR Full programını edinmenizi tavsiye ederiz. Yüksek boyutlu program, oyun, film ve diğer dosyaları da çok daha hızlı bir şekilde indirme imkanınız var. Bunun için de size Internet Download Manager programını tavsiye ederim. IDM Full sayesinde indirdiğiniz dosya parçalara ayrılarak çok daha hızlı bir şekilde indiriliyor. İndirme işlemi bittikten sonra da parçalar otomatik olarak program tarafından birleştiriliyor. Sitede paylaşılan her link virüs taramasından geçtiği için endişelenmeden gönül rahatlığıyla istediğiniz programı indirebilirsiniz.