Anasayfa Android Android Antivirüs Zemana Mobile Antivirüs İndir APK Premium

Zemana Mobile Antivirüs İndir APK Premium

zemana mobile antivirüs indir

 Zemana Mobile Antivirüs İndir APK Premium Android v1.6.9

Zemana Mobile Antivirüs İndir, Android cihazınızı ve tabletinizi kötü amaçlı yazılım, casus yazılım, virüs, keylogger, trojan gibi tehlikeli tehditlere karşı korumak ve kişisel verilerinizi anti-keylogging özelliği ile güvende tutmak için tasarlanmıştır.

Zemana Mobile Antivirüs ile android cihazınızı 5 kat daha hızlı tarayabilirsiniz. Ayrıca verimli adware tarayıcısı mevcuttur. Kötü amaçlı klavye uygulamalarını, şifre yöneticilerini ve SMS uygulamalarını yakalarak ve size daha üstün bir güvenlik sağlar. Ayrıca bataryanızı fazla tüketmeyen hafif bir virüs programıdır.

Zemana Antivirüs Mobile Premium Özellikleri

Gerçek Zamanlı Koruma

Yeni yüklenen uygulamaları otomatik olarak tarayarak android telefonunuzun her an güvende kalmasını sağlar. Telefonunuzu 7/24 güvenlik tehditlerinden korur.

Otomatik DB Güncellemeleri

En güncel tehditlerden korunmak için her zaman güncel bir virüs programına ihtiyacınız vardır. Her zaman güncel veritabanıyla güvenliğinize garanti sunar.

Anti-keylogger Koruması

Yazdığınız her şeyi takip edebilen bir keylogger tehditini, şifre yönetici ve kötü amaçlı SMS uygulamalarını algılar ve otomatik engeller.

 

kurulumpng

————————————————————-

Boyut:4 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android

————————————————————-

Turbobit –Free.fr

PAYLAŞ

İlginizi Çekebilecek Yazılar